Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iyi Fan Token
#1
Inter Milan Fan Token / $INTER Coin nasıl alınır?
İtalya ligi Serie A denilince ilk akla gelen kulüplerden olan Inter Milan, hem kendi liginde, hem Avrupa çapında sayısız başarılara imza atmış çok tanınmış bir kulüptür. Bu başarısını finans alanındaki yeniliklere kendini adapte ederek taçlandırmak isteyen Inter Milan futbol kulubü, kendi fan tokeni olan $INTER Coin'i taraftarlarına yatırım aracı olarak çok yakında sunacağını duyurdu. $INTER Coin satın alabilmek için Socios uygulamasını telefonunuza indirin, cep telefonunuz ve mail adresinizle üye olun, para yüklemek için kredi kartınızı isteyecek, kredi kartınızla önce TL yükleyip, sonra Chiliz alabilirsiniz, aldığınız Chiliz’ler ile de $INTER satın alabilirsiniz. Eğer bu yol zor geldiyse ve kredi kartı bilgisini vermek istemiyorsanız 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b bu adrese USDT (Tether) (BEP20-BSC ağı) transfer edip fantoken@protonmail.ch adresine gönderdiğiniz Tether miktarı, almak istediğiniz fan token cinsi ve miktarını içeren bir e-posta attığınızda, Socios hesabınıza manuel olarak fan tokenleriniz gönderilecek. Bu hizmeti aynı zamanda https://fantokenarena.com sitesinden de alabilirsiniz.
Alanyaspor Fan Token / $ALA Coin nasıl alınır?
Türkiye Süper Ligi'nin son yıllarda çıkış yapan ekiplerinden olan Antalya ekibi Alanyaspor da kendi fan tokenini yatırım aracı olarak taraftarlarının beğenesine sunacak. Çok yakında piyasaya çıkması bekelenen Alanyaspor Fan Token'i satın alarak yatırım yapmak isteyen taraftarlar şu yolu izlemeli; Socios uygulamasını telefonunuza indirin, cep telefonunuz ve mail adresinizle üye olun, para yüklemek için kredi kartınızı isteyecek, kredi kartınızla önce TL yükleyip, sonra Chiliz alabilirsiniz, aldığınız Chiliz’ler ile de $ALA satın alabilirsiniz. Eğer bu yol zor geldiyse ve kredi kartı bilgisini vermek istemiyorsanız 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b bu adrese USDT (Tether) (BEP20-BSC ağı) transfer edip fantoken@protonmail.ch adresine gönderdiğiniz Tether miktarı, almak istediğiniz fan token cinsi ve miktarını içeren bir e-posta attığınızda, Socios hesabınıza manuel olarak fan tokenleriniz gönderilecek. Bu hizmeti aynı zamanda https://fantokenarena.com sitesinden de alabilirsiniz.
Arjantin Milli Takımı Fan Token / $ARG Coin Nasıl Alınır ?
Tanınmış futbol klüplerinin birer birer kendi coinlerini piyasaya sunmasının ardından milli takımlar da kendi fan tokenlerini taraftarlarıyla buluşturmaya başladı. Bu alanda öncü olmak isteyen Arjantin milli takımı da kendi fan tokeni olan $ARG Coin’i piyasaya geçtiğimiz günlerde sundu. Başlangıç fiyatı olarak 2 dolar bedeliyle satışa çıkan Arjantin milli takımı fan tokeninin değerini arttıracağı tahmin ediliyor. $ARG Coin satın alarak yatırım yapmak isteyenler satın alabilmek için Socios uygulamasını telefonunuza indirin, cep telefonunuz ve mail adresinizle üye olun, para yüklemek için kredi kartınızı isteyecek, kredi kartınızla önce TL yükleyip, sonra Chiliz alabilirsiniz, aldığınız Chiliz’ler ile de $ARG satın alabilirsiniz. Eğer bu yol zor geldiyse ve kredi kartı bilgisini vermek istemiyorsanız 0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b bu adrese USDT (Tether) (BEP20-BSC ağı) transfer edip fantoken@protonmail.ch adresine gönderdiğiniz Tether miktarı, almak istediğiniz fan token cinsi ve miktarını içeren bir e-posta attığınızda, Socios hesabınıza manuel olarak fan tokenleriniz gönderilecek. Bu hizmeti aynı zamanda https://fantokenarena.com sitesinden de alabilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)