Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaziantep beyaz eşya servisi , Bakım, Tamir ve onarım
#1
Gaziantep beyaz eşya servisi hizmetlerimizi, Şehitkâmil İlçesinde başlayarak bugün Gaziantep Merkez semtlerine kadar genişletmiş durumdayız. Garantili, orijinal yedek parça ve bakım hizmetleriyle birlikte müşteri memnuniyetini ön plana alarak arıza onarım, periyodik bakım, kurulum servislerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Mesleki tecrübeyi, deneyimi ve özgüveni firma odaklı olarak taşıyor olmanın getirmiş olduğu motivasyon sayesinde, piyasadaki en etkin isimler arasına girmeyi başardık.
Her geçen gün gelişmekte olan onarım ve tamir hizmetlerimizle birlikte, ekibimizin de aynı gelişimi göstermesini sağlıyoruz. Bünyemizde bizlerle çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız, yeni teknolojik ürünlerin tamir ve onarımlarında gerekli eğitimleri mutlaka periyodik olarak almaktadırlar. Malum, yepyeni teknolojilere sahip hatta akıllı diyebileceğimiz beyaz eşyaların üretimleri, eskiye odaklı olan tamir-onarım anlayışlarını çoktan geride bıraktı. Bizler firmaca tabii ki teknolojiye ayak uydurmak üzere kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Gaziantep beyaz eşya servisi hizmet taleplerinizi oluştururken, ankastre fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi arızaları dışında küçük ev aletleriniz açısından da gerekli profesyonel hizmet taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Güvenilir hizmet almak istiyorsanız, her zaman yanınızdayız.
Bakım, Tamir ve onarım hizmetlerimizde üzerinde hassasiyetle durduğumuz önemli konulardan bir tanesi, kaçınılmaz olarak, yedek parça teminidir. Yedek parça temini yaparken, müşterilerimizin uzun bir kullanım deneyimi sağlayabilmelerini amaç ediniyoruz. Bu açıdan aynı zamanda 1 yıllık işçilik, yedek parça garantisi vererek, güvenilir bir hizmet vermeyi ihmal etmiyoruz.
Uygun fiyatlı hizmet seçeneklerimizin yanı sıra, çeşitli ödeme olanaklarımızın bulunmasıyla birlikte, müşterilerimizin her zaman talepleri doğrultusunda hareket etmeye gayret ediyoruz. Gaziantep geneline özel olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, kurulum gibi daha kapsamlı servislerimiz de yer almaktadır.
Firmamızla iletişime geçtiğinizde, uzun dönemi kapsamakta olan periyodik bakım gibi hizmetlerimizi de sizlerle buluşturmaktayız. Tamir ve onarım sonrasında yıllık veya 6 aylık periyodik bakım servislerimizi de sizlere sunuyoruz. Bu sayede, oluşabilecek olan arızaların erkenden tespit edilmesini sağlıyoruz. Ev eşyalarınızın dayanıklı, uzun süreli kullanımı için profesyonel olarak hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.
Servis Sorumlusu:
Selçuk MANTAR - 05418455144
Servis Çağrı Hattı:
03423247071 - 05418455144
Ulaşım Bilgileri: Boyno Mahallesi, Lefkoşa Caddesi, No:80/A, Şehitkamil - GAZİANTEP
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)